Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire való a KakaoTalk?

Mire való a KakaoTalk?

Figyelt kérdés
Marketen az elsők közt van mint most popular apps, de lövésem sincs, hogy mire való. Valaki kisegítene?
2011. júl. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
mértnem töltöd le?(már ha ingyenes) ha nem tetszik, letörlöd. viszont ha fizetős, jogos a kérdés, de a választ gondolom nem tudja senki.
2011. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A KakaoTalk szó szerint olyan mint a Messenger. Ugyan úgy csoportos vagy egyéni beszélgetésekbe kezdhetsz :) Csak ezt a koreaiak fejlesztették ki :) Szerintem sokkal szebb és vidámabb mint a messenger. Nekem személy szerint jobban bejött, mert a mesengerem rengetegszer lefagyott..azért lehet, hogy a popular apps között van, mert köztudott, hogy a koreaiak nagyon szeretik és majdnem minden hírességnek van...a rajongók, pedig letöltik megnézik milyen és megszeretik...személy szerint én is azért töltöttem le mert az egyik kedvenc idolomnak(híresség) hallottam a telefonját kattogni(katto hangot ad ki mikor üzid jön) remélem megválaszoltam amire kíváncsi voltál
2014. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!