Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy-n hogy tudom...

Motorola Defy-n hogy tudom beállítani azt, hogy kapjak értesítést arról, hogy elolvasták az üzenetet amit küldtem, illetve kézbesítést kapjak arról, hogy megérkezett az üzenet?

Figyelt kérdés
Angol menüs defym van.
2011. júl. 24. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogyan tudhatom meg, hogy megkapták-e az általam küldött SMS-t?


A kézbesítési értesítést két módon lehet igénybe venni:


Amennyiben található ilyen menüpont készülékében, állítsa be a "Naplózás" vagy "Kézbesítések jelentései" menüpontokat. Ekkor az üzenet elküldése után a készülék visszajelez az SMS státuszáról (pl. elküldve, függőben stb.)


A másik lehetőség a T-Mobile "SMS küldés kézbesítési értesítéssel" szolgáltatás igénybe vétele. Írja be közvetlenül az SMS szövege elé a következő karaktersort: *A#. Ezután az SMS szövege következik. Ha így küldi el az üzenetet, akkor a központunk egy SMS-ben fogja Önt tájékoztatni az elküldött üzenet státuszáról: delivered - ha a címzett megkapta az SMS-t, expired - ha a kiküldés sikertelen volt, undeliverable - a kiküldés lehetetlen (pl. rossz számra küldte el).

2011. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!