Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lecseréljem az Acem?

Szerintetek lecseréljem az Acem?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy Samsung Galaxy Acem ( kb. 3 hetes), de már egy csomó bajom van vele, és azon gondolkodom, h eladom és veszek egy Motorola Defy-t... El tudnám adni 60-ért? minden tartozékával+gari... Szerintetek?
2011. júl. 24. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56.000-ért árulják a t-mobilenál. CSAKIS KIZÁRÓLAG A LEGHÜLYÉBB embernek tudnád eladni 60.000-ért. Az se venné meg ha t-mobileos mert akkor a másik SIM miatt lezárolják a telefont ha csak nem függetlenül van véve.
2011. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2011. júl. 24. 20:24
 3/16 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy Kies. Azt még nem használtam de gondolkozok és majd írok.


Próbáltad uninstalálni a Kiest és utána újra telepíteni?

2011. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De ez nem csomó probléma. Ez nem is probléma. Motorola Defyt meg frissíteni se tudnád. Mellesleg meg tudod kérdezni azt is akitől vetted vagy amelyik szolgáltatótol vetted, meg a Samsungsoktól.


Mondd hogy Miskolcon laksz és tudok segíteni.

2011. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ezért akarod az Ace-t eladni ?? már bocs tényleg de nem vagy normális!

Bemész a szolgáltatódhoz vagy olyanhoz aki érti ezt és meg is van oldva a probléma!

én biztosan nem cserélném le egy Defy-re!

2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem csak ezért, mert több bajom is volt már vele, de nem akarom lecserélni, csak hirtelen felindulásból írtam :D
2011. júl. 24. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Jaj idefigyelj:


Amikor megvettem az Ace-t kiderült hogy hibás volt a memóriakártya amit adtak hozzá. Most kiderűlt más is: a kicserélt memóriakártya is meghibásodott. Ráadásul rosszabodott: Szoftverhibás: nem tud a marketről alkalmazásokat letölteni. Kedden visszük a szervízbe 2 hónapos a teló és 2 év garanciát kaptunk rá. Én ezek ellenére sem cserélném le. Ellenben az egyik ismerősömnek akinek a telefonja ugyancsak Galaxy Ace és az 4 hónapos még semmi baja sem volt és tökéletesen megvan elégedve vele ahogy én is a sajátommal.

2011. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Írtam, h nem akarom lecserélni... légyszíves írj a másik kérdéshez!
2011. júl. 24. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Ok de próbáltad az uninstalálást és az újrafeltelepítést?
2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, de nem az a probléma! A telefon nem USBként érzékeli az USB-t hanem töltőként
2011. júl. 24. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!