Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini strapabí...

A samsung galaxy mini strapabíró telefon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
1 leejtéstől is simán behalhat, nem egy minőségi darab. a strapatelefon a defynél kezdődik
2011. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen. 3 kisgyerek anyukája. Ütik,nyúzzák,dobálják,összenyalják,nyomkodják,nálam 5-sre vizsgázott!!!!
2011. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem strapatelfon. AZ 1-ETLEN létező androidos strapatelefon az a Motorola Defy. Nekemi si bírt ki már a Galaxy Ace eséseket. Kedves utolsó: Megkérdezhetem hogy IP hanyas szabványú a te Galaxy Minid? A gyerekeid nyomkodhatják attól semmi baja. A nyúzzákot úgy értem hogy tologatják a padlón, meg kisautóznak vele. Ezt minden telefon kibírja csak szép karcos lesz egy idő után mindene. Az ütésektől meg előbb utóbb szétmegy, teljesen tönkremegy és nézel majd nagyokat :). A mini még csak nem is gorilla glassos.
2011. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja: a nyalakodástól se lesz semmi baja. Nemhogy nem strapa telefon, még a képernyője se a legjobb. Ejtsd csak le 2 méterről.
2011. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szöget ütnek a hátlapjával,bedobták a kacsaúsztatóba,kapott sódert,homokot,szóval amit csak el lehet képzelni.Mit tudom én milyen szabvány,ha megírod hol nézzem meg,megnézem.
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem véletlenül Sonimot láttál? Csak azért mert az 1-etlen létező strapabíró androidos okostelefon az a Motorla Defy.
2011. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szöget ütnek a hátlapjával?


hullámzik a hátlapja a kezedben mikor lveszed, annyira vékony :D

2011. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!