Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei U8500 kérdés?

Huawei U8500 kérdés?

Figyelt kérdés
Az hogy milyen játékok futnak rajta? Meg köszönném ha sorolnátok párat. Ja és még 1 (hülye) kérdés: hogy kell ejteni hogy huawei? :D:D Előre is köszi.
2011. júl. 26. 20:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

Az hogy milyen játékok futnak rajta?


Amit Marketen látsz a telóról azok mind futni fognak rajta. Lehet, hogy némelyikük akadni fog de a többség rendesen fog futni.


Népszerűbb játékok: Angry Birds és változatai, Bouble Blast, Bouble Blast 2, Alchemy, Tangram, Sudoku, Fruit slice, Cut the rope, Drag racing,

2011. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Nincs benne gpu, ezért azok amik igénylik nem fognak futni vagy akadozni fognak.

Ha sokat szeretsz játszani nem ez a teló a legjobb választás.

2011. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"Amit Marketen látsz a telóról azok mind futni fognak rajta. "


Csak kérdés, hogy hogyan.

Ez ugyan nem játék, de látszik pl. az spb shell is a marketen.


Grafikus gyorsító nélkül egy élmény...


A nem sokkal drágább x8-on tökéletesen működik.

2011. júl. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Végülis csak 7K-val több... Ja és nem érdekel másik telefon:)
2011. júl. 27. 10:24
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

" Ja és nem érdekel másik telefon:)


Ez majd akkor is jusson eszedbe, amikor valaki pl. az x8-ról kérdez és ne mást ajánljál

2011. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én nem is szoktam ha azt kérdez akkor arra is válaszolok kivéve ha kérdezi hogy milyen telót vegyek és véleményeket ír.
2011. júl. 27. 14:37
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 15:04 ott van alul hogy kérdezte hogy Megéri? Nem csak kötözködni kéne hanem olvasni is.
2011. júl. 27. 19:15
 8/25 A kérdező kommentje:
15:24 Ott van ő is írta hogy tudna tanácsokat adni?? én kérdeztem ilyet? Nem én csak a játékot kérdeztem nem ugyanaz a kettő..
2011. júl. 27. 19:16
 9/25 hurikan23 ***** válasza:
79%

"Végülis csak 7K-val több... Ja és nem érdekel másik telefon:)"


Nem érdekel másik telefon? De azért mindennap látom én is, ha valaki az x8-ról kérdez, azonnal mást ajánlasz.


Te nem asdfvb vagy véletlenül Mike983 néven?


Ő csinálta ezt nemrég, de amióta nem látom az x8-as témákhoz szólni, azóta itt vagy te. Ő is szinte mindig zte blade-t ajánlott. (De csak ha x8-ról volt szó, pl. galaxy mini vagy más az x8 árkategóriájába tartozó hasonló tudású telefon helyett szinte sose ajánlott mást.)


De viszont ha te mindenkinek az x8 helyett zte-t ajánlasz akkor miért egy az x8-nál is gyengébb telefont akarsz?


7K-val több? És ez gond? A zte is kb. annyival több az x8-nál...

2011. júl. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Képzeld el azért veszek ilyet mert csak erre van jelenleg pénzem és a jelenlegi telefonom rossz de ez nem rád tartozik. És azért ajánlgatok mert ott volt a kérdésbe Megéri? hogyha valaki úgy kérdez mint én oda nem írtam keresgethetsz.
2011. júl. 28. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!