Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok egy mobiltelefonn...

Hogyan tudok egy mobiltelefonnal ingyen internetezni wifi használatán kívül?

Figyelt kérdés
Halál komoly ,de 21évesen le vagyok maradva a korral.Most is csak azért kellene net a telefonra,hogy a munkahelyemmel tudjam tartani a kapcsolatot,ezért olyan mobilt szeretnék venni,amin ingyen,vagy nagyon olcsón minőségi netet tudok használni.
2011. júl. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
minőségi? Hmmm had gondolkozzak. Hmmm Hmmm Hmmm Nincs olyan. Klikk 1.000.-Ft/hó de tetü lassú ki se tudom fejezni.
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor legyen egy újabb eshetőség:melyik a legolcsóbb olyan internet előfizetés,amelynek az adatforgalma max 3gb és normális sebességű?

apropó.Ha a telefonom t-mobile függő lesz,akkor mobilinternetet is csak t-mobileset tudok vele használni?

2011. júl. 26. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Wifi használatán kívül sehogy nem tudsz ingyen netezni. Marad az, hogy kötsz egy netes csomagot a kártyádra.
2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha ti választhatnátok üzleti célra telefont(cég veszi nekem),akkor 30ezer ft-ért maximum milyen telefont vetetnétek magatoknak a tmobile kínálatából?

Nem muszáj semmi csilivili dolog,csak a wifi.Ha érintőképernyős nem baj,de nem elvárás.Nekem csak kapcsolattartásra és munkára kellene.

2011. júl. 26. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért nehéz. De talán én a Huawei U8500-at választanám. Ennyiért nagyon jó telefon wifi is van benne érintőképernyős játékra nem nagyon alkalmas de céges telefonnal nem is nagyon játszani kell:D
2011. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huawei U8500-t venném, de ha túl is léphető pár ezerrel a keret akkor samsung galaxy mini, vagy xperia x8, 3gb elég sok egy mobilra, ha csak üzleti célokra kell, mert 3gb már bőven van multimédia is.

[link]

2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát a t-mobile-nál vannak olyan díjcsomagok amelyhez jár adatforgalom, ezek a médiamánia díjcsomagok, a honlapon megnézheted

de amúgy semelyik telefonon sincs ingyen mobilnet

2011. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon kellene játékra valóban.a netet kellene nekem állni,a többit ők állják.
2011. júl. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!