Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung GT-S5230 jó telefon?...

A Samsung GT-S5230 jó telefon? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek jó? Ilyet szeretnék venni, jó és rossz tulajdonságai?


2011. júl. 26. 21:02
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
89%
Neked felesleges, mert nem tudsz olvasni. Mielőtt felraksz egy kérdést, HASZNÁLD A KERESŐT.
2011. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon egy ocsmány, undorító, hányingert keltő, sz@r telefon enyhén kifejezve magam. Jó tulajdonságai?Őőőő akkor hogy is keresem nem találom rossz? Azt meg nem győzöm leírni inkább hagyom is felejtsd el azt a telefont nagyon gyorsan ha nem akarsz 15.000-et kidobni az ablakon.
2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan.Kereső?! legább 3oldalnyi kérdést fog kidobni. erre itt részletesen senki nem fog már válaszolni mert mindenkinek elege van, hogy naponta 2x írja le ugyan azt. Keress rá és megtalálsz mindent.
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű, fos KIEMELKEDŐEN SZAR ÉS NAGYON NEM AJÁNLOTT.
2011. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell neked semmilyen telefon. Még ilyen sem. Komolyan. Felesleges.

Ha nem tudsz olvasni (ugyanis ez egy tucattelefon, nagyon sok embernek volt, így rengetek kérdés van róla az oldalon) akkor nem tudom mit akarsz.

Amúgy sokkal könnyebb kiírni egy kérdést, mint pár szót a keresőbe és olvasni kicsit...

2011. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jól van na, nem kell mindenki leirja ugyanazt.

Elnézést kérek, nem tudtam hogy sok ilyen kérdés van,a tegnap bukkantam ráaz oldalra, amikor a google-ba kerestem valamit. -.-

2011. júl. 27. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írja mindenki ugyanazt mer rettentő f0s telefon nekem is az van.
2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem is az van( vagyis csak volt mert a busz elé ejtettem és tönrke ment), én nem neteztem rajta, elmegy egynek, telónak okés, de van jobb is ennél.
2011. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy mindenki ugyanazt irja, nem arra értettem hogy azt irjátok h f-s, hanem arra mondtam, hogy mindenki leirta azt hogy megkellett volna keresnem a keresőbe...
2011. júl. 27. 20:48
 10/11 bp1985 ***** válasza:

Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!


Csak ezért írja mindenki.

2011. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!