Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kaphatok a telefonhoz...

Mit kaphatok a telefonhoz ebben az akciós csomagban?

Figyelt kérdés

Szóval, ha mobilprofi.hu-ról megrendelem akciós csomagban a galaxy ace-t akkor milyen tartozékok lesznek még a dobozban?

A telefon értelemszerűen új.

[link]


2011. júl. 26. 22:10
 1/6 bp1985 ***** válasza:

06-30-6-123-456


Talán hívd fel őket... De töltőnél többet ne várj.

2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom láttam én is hogy hol lehet érdeklődni, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki már vett itt ilyen csomagban.
2011. júl. 26. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Innen még nem rendeltem, de általában ezeken az oldalakon a legolcsóbb ár mindig az 1 év bolti garanciát tartalmazza és a töltőn kívül nem kapsz hozzá semmilyen tartozékot.
2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hálózati töltő, használati útmutató, garanciajegy.
2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Gyári garit felejtsd el, mert a samura 2 év van gyárilag. Itt csak hozzájuk viheted, ők vagy értenek hozzá, vagy nem. A samu szerviz-t úgy ahogy van elfelejtheted a hozzá kapott garilevéllel.
2011. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen én egyszer itt akartam vásárolni felhivtam őket...és az lett amit a többiek is mondanak

helyesebb lenne ugy kérdezni mit nem kapsz az akcios csomaghoz? :D

sőt asszem még a telefon menüje se magyar bár ezt meglehet oldani..de aki nem ért hozzá és angolul se tud annak itt kifujt

igen és csak töltő akksi és telefon semmi más

2011. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!