Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Twlauncher hiba üzenet, mit...

Twlauncher hiba üzenet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra ezt az üzenetet írta ki a samsung galaxy ace telefonom: Bocsánat! A(z) tWlauncher alkalmazás (com.sec.android.app.twlauncher folyamat) váratlanul leállt. Próbálja újra.

teljesen leblokkolt a telefon, nem tudok miatta sehova belébni.Kérem mihamarabb a segítségeteket, köszönöm!


2011. júl. 27. 10:06
1 2
 1/11 DrFloyd válasza:
én is hasonló gondokkal küzdök Galaxy S-en, de nekem legalább a Go Launcher fut még mellette, úgyhogy azzal legalább használható a teló, de a Kieshez így nem tudok csatlakozni.
2011. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ugyan ez van nekem is (galaxy ace) most 2 hónapos vissza fogom küldeni.. amúgy a samsung touch wiz szart be szerintem...
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 guettah válasza:
sziasztok, az lenne a kérdésem, h azóta sikerült-e megoldani a problémát, mert nekem most jött elő ugyanez, amit a kérdező tett fel kérdésként..
2011. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Samsung Galaxy minim ugyan ezt a hibát adta ki... valahogy tudtok segíteni??
2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem Samsung Galaxy Mini-m van és azon kb. már 2-3 hónapja jött elő... én tudok csinálni dolgokat a telefonomon csak a kezdőképernyők számán nem tudok változtatni... Küföldi oldalakon olvastam hogy egy úgynevezet "factory resetet" kéne rajta csinálni viszont akkor minden adat eltűnik róla(névjegyek, telepített alkalmazások, fotók, videók, stb.) én még nem csináltam meg de majd egyszer megpróbálom.. ha valakinek sikerül nagyon szépen kérem hogy írja le :)
2012. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sziasztok! Én voltam a 2012.01.26 17:40 hozzászóló! Megcsináltam a "factory resetet"! Megjavult a telefonom! De a LEGFONTOSABB: mielőtt csináljátok a dolgot vegyétek ki a sim kártyát és az SD kártyát!!! Sok sikert!
2012. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kisurbán válasza:
Hello ezt pontosan h is kellene csinálni ??
2012. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rapstar1999 válasza:
Hello, csak annyit kérdeznék, hogy ezzel a factory reset-tel az Android is letörlődik a telómról?
2013. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy a telefonod vissza állítod a gyári beállításokra, azaz kapsz egy teljesen új tiszta rendszert (Android) amin nincs semmi, ezért kell kivenni a SIM-et és az SD-cardot. Megéri megcsinálni ha van egy 2 óra szabad időd, mert nekem utána egy kicsit gyorsabb is lett a telefonom.
2013. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!