Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a mobilomon, hogy az alaklmazásokat az sd kártyára telepítse és ne a telefonra?

Figyelt kérdés
Már nem tudok feltelepíteni semmit, mert nincs elég memória, pedig a memóriakártya fele szabad. Sok program a telefonra települt és átrakni sem tudom. Van erre valami program vagy valami??? A mobilom ZTE Blade.
2011. júl. 27. 19:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem minden alaklmazást lehet átrakni a memkártyára, csak egy párat.
2011. júl. 27. 19:17
 2/13 anonim ***** válasza:

Szedd le az Appmonster-t, vagy az App 2 Sd programokat a marketről.

[link]

2011. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na meg ha pl. Vodafonos vagy és csak a fele memóriát tudod használni a Blade-n, töltsd le a frissítő szoftvert a Vodafone oldaláról és pontosan követve a leírást végezd el a frissítést.

[link]

2011. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
első: nem érted a lényeget. nem akarom az apk fájlokat lementeni, hanem azt akarom elérni, hogy a telefon helyett a memkártyáa települjön a program.
2011. júl. 27. 19:47
 6/13 A kérdező kommentje:
második: te sem érted. amire te gondolsz, az a RAM. tegnapelőtt vettem a telót, 2.2 androiddal, 512MB rammal.
2011. júl. 27. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én meg attól tartok, hogy te nem érted a lényeget (mellesleg az első, meg a második is én vagyok:).

Nekem van 2 db Blade-m, tudom, hogy miről beszélek. Majd egyszer csak elárulod, melyik szolgáltatónál vetted...Tehát attól, hogy a telefont 512 MB RAM-mal árulták, egy szoftverhiba miatt éppen a felét tudta kezelni a telefon. Ezért rendkívül hamar "bedugult". Első lépcsőben meg kellett csinálni a RAM felszabadítását. Ha nálad ez nem így van, ezzel nem kell foglalkozni, majd nézd meg a Feladatkezelőben.

Aztán amit írtam: az Appmonster egy remek program, mikor telepítesz, a végén (ha ez lehetséges), a felső állapotsorban megjelenik az ikonja, rákattintva feladja azt a menürészt, ahol a telepített programot (vagy annak nagyrészét) át tudod tenni az SD kártyára és így az nem foglalja a telefon ram-ját. Ne haragudj, de ennél érthetőbben most nem tudom elmagyarázni, ismerkedj az Android rendszerrel.

2011. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak már eléggé ideges vagyok. a feladatkezelő szerint a Teljes rendszer memória 420,28 M. Vodafonos vagyok. Az appmonseter annyit tett, hogy lementette az alkalmazások telepítő (apk) fálját az SD-re.
2011. júl. 27. 20:15
 9/13 A kérdező kommentje:
A NFS Shiftet és az IGO-t felraktam. Az alkalmazáskezelőben az "áthelyezés az SD kártyára" opció szürke, tehát nem lehet atrakni sajnos.
2011. júl. 27. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nálad a rendszer memória rendben van, ezzel nem kell foglalkozni.

Én az Appmonster Pro-t használom, de a free is ugyanazt csinálja, amit mondtam: fut a háttérben és mikor telepítesz, utána tudod a telepített progit (vagy egy részét) de NEM az apk-t áttenni az SD-re, lehúzod az állapotjelző csíkot, tátapicskolsz az Appmonsterre és mindjárt mutatja, mit csinálj.

Próbáld ki:

Nyisd meg az Appmonstert a Menüben. Válassz ki egy tetszőleges programot (mittomén Opera Mini), erre kinyílik egy ablak.Ebben válaszd ki az App2SD menüpontot. Az oldal közepén jobb oldalon lesz egy olyan, hogy Áthelyezés az SD-re, vagy a telefonra. Ha "telefonra" van ott, akkor már az SD-n van a program.

2011. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!