Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nagyon gyenge a ZTE...

Tényleg nagyon gyenge a ZTE Blade akkumlátora?

Figyelt kérdés
olvastam h 4órát bír ki :S és ha tényleg csak annyit bír nem lehet vhogy megcsinálni hogy nem merüljön le olyan gyorsan vagy esetleg másik akksit bele rakni?
2011. júl. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem wifi, gps, max fényerőn volt, és akkor merült le nekem kb 4 órát és még kicsit kibirt nekem amikor megkaptam és akkor tudni lehet hogy állandóan nyomkodjuk
2011. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, igaz hogy csak 4 órát bír, de (!) bármilyen okostelefont adsz a kezembe ca. ugyanennyi idő alatt leamortozálom az akkut..

Mitől lenne jobb a többi, mitől lenne rosszabb ez??

Az akkuk ezekben 1200 és 1500 mAh között van, csodák meg nincsenek!

Van viszont: milyen fényerőn használod, milyen (felesleges) programok, ficsőrök (animált háttérkép) futnak a háttérben?

Ha okosan használod nem lesz se jobb, se rosszabb a többinél. Minden egyéb csak szöveg...

2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Galaxy minim van , hamar lemerül , de ez az androidos telefonok átka .
2011. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még ninsc emg a telefon csak szeretnék egy ilyet csak meg akadt a szemem az akksin :)
2011. júl. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!