Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lett foltos az iPhone-om...

Mitől lett foltos az iPhone-om hátulja? FONTOS!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Nem tudom hogy mi lett vele végig szilikon tokban volt tartva. Három helyen lett rajta folt az alján meg a két oldalán. A képen sajnos nem látszik annyira. Próbáltam letakarítani de nem jött le. Valakinek van ötlete hogy mivel lehet leszedni? Vagy valakivel történt már ilyen?


2011. júl. 27. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Bumperben volt??
2011. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D4RK_W4MP1R3 válasza:
0%
Lehánytad... X"D
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D4RK_W4MP1R3 válasza:
73%

KOmolyra fordítva a szót: valószínűleg valahogy ledörzsölted a fényes réteget róla.


És neeem, nem volt még velem ilyen, ugyanis egy samsungom és egy HTC-m van.^^ Mind2 matt burkolatú eleve az ilyen esetek elkerülése végett :3

2011. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Lehánytad... X"D


Ez komoly??? Minek iszol annyit, ha nem birod? :-)

2011. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kend le kalapácslakkal. De csak akkor, ha tényleg FONTOS!
2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D4RK_W4MP1R3 válasza:
Jajaaa.... mosd le jól, zsírtalanítás és társai, és keréktárcsafényezővel menj neki. Értelemszerűen átlátszóval :)
2011. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet h valami rá száradt. Vidd el egy szervizbe, és ott meg mondják h mitöl lett olyan. Én ez miatt teszek a hátuljára is fóliát + a kamerára is :) fő a biztonság:D
2011. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :) Nem bumper volt rajta hanem rendes szilikon tok aminek van hátulja. Amúgy biztos hogy nem kenek rá semmi ilyet mert aztán még rosszabb lesz :S
2011. júl. 28. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet h pont a szilikon toktól van? nekem pl a kemény hátlaptól a 3gs-em hátulja még karcosabb lett mint előtte O_o
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!