Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini fülhallgat...

Samsung galaxy mini fülhallgató? (a többi lent)

Figyelt kérdés
adnak fülhallgatót?mert néztem róla videót és ott nincs benne.valahol meg olvastam ott meg írták h adnak.
2011. júl. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
adnak, tudtommal ha kártyafügegtlenül veszed akkor agybadugósat ha szolgáltatótól akkor simát.
2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
uhh sorry félre olvastam, csak a minit láttam, szall én a sony minijéről írtam, de am minden telefonhoz szoktad adni a telókhoz. tuti van hozzá már a régi 6600ámhoz is kaptam anno.
2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Az viszont biztos, hogy a fülest hiába keresi a csomagban, ez ugyanis – akárcsak a Galaxy Ace esetén – hiányzik, mondván, hogy aki zenét akar hallgatni, úgyis rendelkezik majd egy számára jobban megfelelő tartozékkal. "



Akk bocs a marhaságért tényleg nincs bocsi.

2011. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nem adtak
2011. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aha értem
2011. júl. 28. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem se adtak hozzá de be kell menni ahol vetted (telenor,t-mobile,vodafone) és ott adnak, azt nem tudom hogy ingyen-e mert még nem mentem, de adnak
2011. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem adnak. Nekem az a legnagyobb problémám, hogy nem is működik a többi sima vele, mert döntött a fala ahová be kell dugni, és nem olyan, mintha merőlegesen dugnám bele, hanem nem is megy bele annyira... Úgyhogy ha valaki tud valami megoldást, szivesen venném privátban...
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem sem adtak hozzá, de én más fülhallgatót bele tudok dugni. :)
2012. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bele lehet dugni bármilyen 3.5-ös jack dugós fülhallgatót. Annyi a lényeg hogy egy picit másképp van kötve így ha olyan füles kell amin van mikrofon is akkor speckó fülest kell venned. De normál sztereó fülhallgatókat simán viszi. Viszont az eredeti csomagban tartozékként nem adnak hozzá csak töltőt meg usb-t.
2012. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát gyárilag nem jár hozzá de van felül jack csatlakozás és ha ojan a csatlakozás akkor tucc zenét hallgatni de menj be Tmobilhoz vagy a vodafon -hoz ott adnak szerintem! üdv peti
2013. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!