Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a bluetooth?

Miért nem kapcsol be a bluetooth?

Figyelt kérdés
Csak tölt, és nem kapcsol be, az elején még jó volt, am pár hónapos a teló, Xperia x8
2011. júl. 27. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Értelmesen is írhatnál..

Mi nem kapcsol be? A telefon?

Mert a bloetoothra nem igaz, hogy csak tölt, azt működő telefonon kell bekapcsolni..

2011. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A bluetooth nem kapcsol be, minden jó a telón kivéve a bluetooth-t
2011. júl. 27. 22:34
 3/9 ciceribojso ***** válasza:
Nem igazán értem, amit írsz. Nekem nokiáim ( 5620, 6230) vannak, ezeken a bluetoothot nekem kell bekapcsolnom rajt. Meg a láthatóságot is. Egy külön menübe vannak belerakva, és onnan kell be, ill. kikapcsolnom. Személyesen nekem.
2011. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Úúúristen mit nem lehet ezen érteni?? Rányom, hogy bekapcsol, és csak tölti, nem kapcsol be.

Hogy lehettek ennyire nehéz felfogásúak???

2011. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ciceribojso ***** válasza:
0%

Barátom!

Én már láttam olyant, aki a segg.ébe akarta dugni. És csak nyomta, meg berregett... Életében nem látott még nőt.

2011. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam olyan, hogy bekapcsol és láthatóvá teszem de csak kb. 2 percig látható és utána mindig kapcsolgatni kell. Alig lehet vele küldeni...
2011. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen furcsán viselkedő telefonoknál le kell ellenőrizni, hogy mit cipel magával állandóan, a memóriájában. Olyan mint a 120 kilós nő, a sok hájával, persze hogy nem tud hegyet mászni. ( értsd: purgáld ki a memóriából a felesleges dolgokat)
2011. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Most nekem is ez van az androidos telóval. Nem kapcsol be a bluetooth, csak kiírja, hogy "be", de nem vált zöldre, és utána visszaáll alap kikapcsolt állapotra.

Van már rá megoldás?

2014. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
dettó ez a baja az enyémnek is és nem tom már mit tegyek a telefonon nem kapcsol be a bluetooth halványan világit majd néhány másodper és ki lép :(
2015. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!