Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ssajos telefon Samsung gt-s523...

Ssajos telefon Samsung gt-s5230? mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A lányom ilyenért könyörög már rég óta..illik 14 éves lányhoz? [link]
2011. júl. 28. 14:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia! én is 14éves vagyok, és ugyan ilyenem van, csak La Fleur-ben, anyukámtól kaptam, pedig magának vette, de őneki ez túl bonyolult...szerintem simán vehetsz neki, a "mi korosztályunkban" szinte minden 2. embernek ilyenje van!
2011. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ja, és egyszerű a kezelése, meg minden. én csak jót tudok mondani róla:)
2011. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szépnek szép főleg a la'fleur

de borzasztóan rossz telefon

2011. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mihez képest rossz, mert telefonálni nyilván lehet rajta.
2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Itt hivatalosan is megszavasztuk, hogy a Samsung s5230 a világ LEGROSSZABB telefonja!Közvetlenül utánna végeztek az iphone klónok, de ez nem volt elég az első helyre:(

Az iphone klónok túl jónak bizonyultak az s5230-cal szemben:) xD

2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó oké illik egy 14 éves lányhoz, ha annyi az igénye, hogy zenét hallgasson, sms-t írjon meg telefonáljon.


Nekem 15 évesen több igényeim van, ezért nekem nem lenne már elég.


Amúgy nagyon sz@r telefon...

2011. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha mégis ugy döntessz h megveszed akk ne a belinkelt boltban tedd 25k kp és csak töltő jár hozzá ha tescoban veszed az ujságban láttam vmi 16 ezer forint és ott gondolom nem olyan amiből kivettek minden tartozékot...

de ez nem azt jelenti h ajánlom a telefont meg a tescot csak azt h most már nem ennyi az ára

2011. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy tud a te lányod ilyen telóért könyörögni?Inkább ne legyen semmilyen telóm, minthogy ez.
2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél neki nyugodtan jó teló bár wifi-t mag vakut tehettek volna bele.
2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes a lányod ha legf*sabb telóért könyörög. Keressetek neki mást és mondd meg neki hogy ez a telefon kezelhetetlen és mutasd meg neki a gyakorikérdéseken azt a rengeteg fikázást erről a szériahibás f*sról :).
2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!