Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonos vagyok, tudok...

Vodafonos vagyok, tudok facebook-ozni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, 70-es vagyok..Nekem mondtak olyant h küldjem el a 1270-es re az ADAT szót meg minden.. de még ne megpróbáltam, a lényeg hogy ha annyira szeretnék, akkor mindig fel kell töltenem a telómat, és egy 1000-est levon a net.. ezt nem nagyon szeretném.. azt szeretném kérdezni, tudtok valami megoldást, hogy tudjak én is facebook-ozni a telefonomon?
2011. júl. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

[link]


Nincs még internet elérésed a mobilodon? Próbáld ki díjmentesen MobilWeb Hobbi szolgáltatásunkat, melynek révén 50 MB adatforgalmat biztosítunk ahhoz, hogy kipróbálhasd a mobilon internetezés élményét.


Regisztrálj, és mi 2 munkanapon belül megkeresünk a szolgáltatás aktiválásával kapcsolatban. A MobilWeb Hobbi szolgáltatás díja a 2. hónaptól havidíjas előfizetés esetén 1000 Ft/hó, VitaMax előfizetés esetén pedig 1000 Ft/30 nap. Ezek automatikusan aktiválódnak, amennyiben a díjmentes időszak alatt nem mondod le a szolgáltatást.

2011. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70-es vagy mint Sebestyén Balázs? Akkor te egy király vagy! Jól csinálod haverom :-)
2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék, és olyanokat akik értenek hozzá, az első válaszolónak mint a Zöld, köszönöm! :)
2011. júl. 29. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

előfizetsz valamilyen mobilinternet csomagra

vagy

van olyan előfizetéses csomag amiben van adatforgalom is, és ahol a facebook meg néhány oldalt ingyen nézhetsz


ingyen facebook nincs

2011. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!