Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már innen...

Dready9226 kérdése:

Valaki rendelt már innen telefont: www.mobile. Shoprenter.hu Best Forest Hungary Kft. Cg.12-09-007282 2618 Nézsa, Árpád utca 9. Adószám: 23297618-2-12 Best Forest Hungary kft. Megbízható az oldal? Nem tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:32
1 2 3 4 5
 41/46 dorned válasza:
Múlthéten az origón megjelent egy olyan hír h elkaptak egy csalót,aki nagyon hasonlít arra az emberre akit mi keresünk...Érdekes...Bízzunk benne h ez ugyan az mint aki velünk kiszúrt...
2011. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Linkeld be azt a cikket, kíváncsi vagyok rá én is.
2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
Engem is érdekelne! Tett fel a linket!
2011. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Van valami fejlemény az ügyben? Akik a rendőrségre mentek, kaptak valami információt, hogy megtalálták-e a tettest?
2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Még semmit nem kaptam,pedig már én is várom a fejleményeket,remélem nem potyára.
2011. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 patobeur válasza:

Sziasztok, van még egy pár gyanús "cég", amelyiktől hasonló feltételekkel, illetve áron lehet telefonokat rendelni. Én karácsony előtt próbáltam a

www.consolgsm.com-tól rendelni. Nem volt megadva kézbesítési határidő, ezért mailben rákérdeztem, hogy hogy megy ez. Azt a választ kaptam (asszem egy gmail-es címről): "A rendszerünk fogadta a megrendelését de csak előre utalás esetén tudjuk teljesíteni karácsony elött az akció keretében." Magán az oldalon egy szó sincs karácsonyi akcióról. Na azóta is jön a telefon. Ezt az "

akciót" főleg karácsony előtt játszotta meg pár bűnöző, mivel olyankor még könnyebb eladni bármit. De gondolom most is vannak még. Számomra a mai nap gyöngyszeme az Ali Baba Mobile LTD. Találó név, nem? :) Ha egy pár ilyen oldalt megnézel, messziről felismered a többit is.

2012. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!