Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia memóriakártyát máshogy...

A Nokia memóriakártyát máshogy nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Nokia telefonhoz van kifejezetten Nokia memórikártyám... micro sd. Az egyértelmű, hogy más típusokhoz nem használható, de kártyaolvasó sem olvasná, ha mondjuk számítógéphez szeretném kötni? Addig nem merek micro sd olvasór venni, mert ha nem olvassa, akkor pénzkidobás.
2011. júl. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól mert a Nokia telefonhoz adták még ugyanolyan mint egy boltban vásárolt kártya pl. Kingson. Annyi, hogy formázni kell a pc-vel és máris használhtó bárhol, bármiben.
2011. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*Kingston.


U.i.: nekem is adtak a telefonomhogy gyárilag egy 2 GB-os Nokia kártyát, tehát tapasztalatból beszélek.

2011. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Bár leformázni nem akartam volna, mert van rajta cucc. Az adatkábel csatlakozója viszont tönkrement, és ezért gondoltam inkább rá, hogy a kártya segítségével raknék rá dolgokat illetve szednék le:) Bluetoothal kicsit hosszú lenne egyesével:)
2011. júl. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!