Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jelenleg a legjobb...

Melyik jelenleg a legjobb telefon a piacon?

Figyelt kérdés
(kamera,képernyő,op rendszer,memoria...stb,stb szempontokból)
2011. júl. 30. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2 és az iPhone 4.
2011. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Galaxy S2
2011. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2!
2011. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Galaxy S2
2011. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En nem adnek teloert szazezreket, max 50-et es melle egy samsung galaxy tab. Szerintem az a legjobb :-)
2011. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Galaxy s2 és iphone 4, késöbb iphone 5
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
re: Galaxy s2 és iphone 4, késöbb iphone 5; később Galaxy S 3
2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tehát a 2 nagy uralkodó a Samsung és az Iphone.
2011. aug. 1. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Az iphone 4

a mai mobil piacot 3 mobiltípus tartja a kezében : Az apple mobilja az Iphone , az androidos mobilok és a windowsphoneok

Az én véleményem az hogy az Iphone a világ legjobb mobilja

mivel: 1.

nincs annyi alkalmazás az android marketben v a windows marketben mint az Apptore ban

2. tudod tartani a kapcsolatot ingyen is az apple- sek el (Facetime) - ez az alkalmazás már ipod touch ra is van és mac re is

3. A Design , a menü elrendezése egyedi és gyönyörű nemugy mint a windowsphone nak v akármien más androidnak

4. az alkalmazásokon belül a játékok , az iphone ra készülnek a legjobb játékok , lásd: Nova , Boost 2 .... ezt a 2 játékot énis megvettem és jól ellehet velük szórakozni

5.a hátulsó kamera 5 megapixel , ezt lehet hogy valaki hátránynak tekinti , de nem a megapixeltől függ a kép szépsége és elárulhatom tökéletes képeket készít , elől 3megapixel

6. memória : választhatsz h a 16 v 36 gigásat veszed e , ha iphone t veszel a 16 osat ajánlom úgysem vagy képes kihasználni (memóriakártyával nem bővíthető)

7. az akkumulátor , jól birja több mint 24 órát tudsz rajta zenét halgatni

8. A kezelése a legkönnyeb szerintem a világon , minden egyértelmű

Hátránya : Drága

ennyi lenne

2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek főleg az utolsónak mennek a zöld kezek.
2011. aug. 1. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!