Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X10 Mini pro szerintetek...

SE X10 Mini pro szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés
Olyan kicsi, és vastag, nem? Most akarok venni, de nem tudom, képen, videón elég csúnya. Szerintetek?
2011. júl. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az X10 mini, mini pro, x8 mind ronda.. X10 már jól néz ki, de a legjobb most az Ace (kinézetileg is). Én 15/f vagyok és nem venném meg. OFF: nekem Galaxy Ace lesz 1-2 hét mulva, szerintem jobban megérné ha te is felső középkategóriásat vennél. Pl: Ace, Defy, Wildfire S stb.. Ha marad a kategória mindenképp ZTE Blade.
2011. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya, igaz nem is különösebben szép.

Külsőre a Nokia C7 nálam a nyerő, az Iphone4 és a HTC Desire HD.

2011. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is olyanom van és amikor hazahoztuk apu mondta hogy ez még neki is nagyon tetszik (pedig ő nem szereti az ilyesmiket) :). szóval szerintem egyáltalán nem csúnya és nagyon sokat tud! (:
2011. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nemrégkaptam.. nem annyira csúny mint képeken.. menj be vmi mediamarktba biztos van kirakva..xD próbáld meg..és érezd h milyen..:P

nekem csak annyi bajom van vele h rohadt gyorsan lemerül..:S nemkell 1nap se.. folyamatos használattal kb 4-5óra nekem..:S

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kicsit vastag de nem csúnya és elég okos telefon.:)) annyit biztosra mondhatok hogyha sonyt veszel akkor azzal 3évig biztos nemlesz gondod.:)) samsungot ne vegyél!!

jah és szerintem nemis annyira a kinézete számít. a lényeg h androidos és okos.:D

2011. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!