Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizetem be a telefonszá...

Ha nem fizetem be a telefonszámlát (különböző okok miatt) Akkor a gyes-ből letilthatják?

Figyelt kérdés
Nem megkövezni kell,h akkor minek vok előfizetéses stb,mert nem tudjátok az okát...ilyen féle kommentektől kíméljetek,a kérdésre keresek választ!
2011. júl. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a szolgáltatók nem nyúlhatnak sem a fizetésedhez, sem egyéb jövedelmedhez. Amennyiben csoportos beszedési megbízással fizetsz, akkor is csak a számla összegét emelhetik le a számládról.

Egy idő után,amikor behajtó céghez, majd peresítésre kerül a dolog, onnan már a bíróság dönt.

2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Gyesből nem biztos hogy tilthatnak, viszont ráterhelik pl a házadra, vagy akármire. Ha odáig fajul a dolog, hogy végrehajtás, akkor kell mindent a lakásból eltüntetni. tv, szék, ágy, stb. Akkor nem tudnak mit lefoglalni. Vagy próbáld meg azt, hogy részletfizetést kérsz a szolgáltatódtól.
2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egy igazságtalanság történt...hóközbe dijscsomagot váltottam lefele,és amibe régen voltam az tartalmazott 1000sms-,de ez egy hónapra ennyi,és mivel díjcsomagot váltottam,abba az időszakba,nem 1000sms volt, ha nem időarányosan kevesebb,és így utólag a díjcsomag váltás után,f.számolták nekem az sms-eket,miközben én amikor azt használtam még jogosult vtam rá...voltam ma az üzletbe,küldtünk reklamációs űrlapot nekik,meg az eladó is elismerte h hát erről neki is szólnia kellett vna!
2011. júl. 30. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Figy szerintem ha nehezen is de probáld meg befizetni mert szemét banda és ugyis rajta lesznek minden áron, hogy behajtság, így nem érdemes velük szórakozni, hogy a végén több 100ezredbe kerüljön a dolog.
2011. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
témobil?
2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!