Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb wp7-es telefon?

Melyik a legjobb wp7-es telefon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a HTC7 Surround. Amúgy nem ugyanolyan minden WP7-es telefon? A microsoft szabja meg milyenek legyenek a tulajdonságaik.
2011. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát végülis igaz de csak egy wp7-es telefonban van 8 mpx-es kamera :)
2011. júl. 31. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

azért nem mindegyik wp7-es telefon ugyanolyan. szerintem a soround a legrosszabb eleve alig van változás a hangján ha kicsúsztatod es beépített álványa sincsen. ha wp7-et akarsz venni akkor szerintem ne a htc-k közül válasz ha fontos neked a fényképezés. a legjobb és nem a legdrágább az omnia 7 wp7 közül a legjobb fénykepezovel rendelkezik ugyan olyan minőségű ház mellet ez igaz az összes wp7-re legjobb kijelzője van ugyhogy ezen a legjobb a filmnézés. ha kisebb kell akkor ott van az optimus7 lg + supportot adot neki tehát több appot lehet ra lehúzni de a kamerája kicsit gyengébb az omnia7-től de még mindig jobb a htc-ktől.


tehát ez nehéz kerdés de vagy az optimus7 vagy az omnia7

2011. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már Omnia 7-re szavazok :).
2011. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!