Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ace hogyáll a játékokkal?

Maka1234 kérdése:

Az ace hogyáll a játékokkal?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan lehetőségem hogy 28-ért venni kártyásan egy samsung galaxy ace-t , csak az a gond hogy előtte 2 hónapja vettem egy lg optimus one-t szívesen lecserélném de nemtudom hogy megéri-e az optimus meg a nővéremnek adnám 28 kihagyhatatlan? vagy várjak és jövőre egy jobb telefont ésmég annyi ho az ace-hogyáll játékokkal? a HVGA a p500 on elég zavaró az ace-nek is rossz ? tehát nem valmi egyenes vonalak vannak a 3d s játékoknak?
2011. júl. 31. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagy mondja el valamit: jövőre megjelenik egy Galaxy Ace-nél sokkal jobb telefon ugyanolyan áron. Akkor meg megint megjelenik jövőre egy annál is sokkal jobb telefon ugyanolyan áron és így tovább. Várj életed végéig és akkor vegyél mert ha akkor meghalsz már ugyse látod a többi telefont.


Ha játékgép kell vegyél PSP-t. Nyilván ugyanúgy áll a játékokkal. Nem tudom miben zavaró a HVGA felbontás? Mellesleg milyen 3D-s játékokra gondolsz? Shift: nagyon szép egyenes vonalak, Angry Birds: az egyész játék gömbökből meg egyenes vonalakból áll. NOVA, AC, Gangstar és a többi gameloft játék: Vannak azok HVGA felbontásban is.

2011. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az én optimusom huzott procival nem a legjobb játékélményt nyujtja
2011. júl. 31. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ace is jó játékokban, még mindig jobb játékok vannak rá mint a PSP-re.
2011. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!