Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vasarlas elott allok,...

Telefon vasarlas elott allok, szerintetek ezek kozul melyik lenne a legjobb? : Sony Ericsson Xperia X8/X10 vagy mini Sony Ericsson Xperia Neo Sony Ericsson Vivaz/ U5i vivaz Nokia N900

Figyelt kérdés
A valaszokat elore is koszonom mindenkitol!
2011. júl. 31. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
szia,nem akarlak elkeseríteni, de én csak Nokiát vennék. Jelenleg 2710-esem van azzal nagyon megvagyok elégedve.
2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

n900

Nekem ilyenem van 1 éve és ssemmi baja:)

Olyan mint 1 mini PC:)

2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia Neo, azzal nagyon jól fogsz járni ezt elhiheted ;)
2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen a neo-t vedd mert a többi régebbi. A nokiát nem tudom de az a lényeg hogy azt ne vegyél.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, de meg nem tudom melyik mellett dontsek. Mondhattok mas markat is.
2011. júl. 31. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:

ha sonyt: vennék akkor sony ericsson arc-ot venném, az a legjobb a sonyiktól vagy esetleg a play-t

ha samsung: samsung galaxy s2

HTC: akkor desire hd

ha motorola akkor atrix

ha nokia akkor n9

ezekből válasz :)

2011. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha Sony Ericssonba gondolkozol,akkor nézz utána az XPERIA ACTIVE-nak.Most Szeptemberbe lesz elérhető.Nekem nagyon bejön!!!!
2011. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Xperiám van(x8) Eleinte nem örültem, neki, furcsának találtam, hogy nekem lehet ilyenem is és hogy fogom majd megszokni, de már megszerettem és állandóan vele alszok:D A másik x10 picit furának találtam. Olyan fiús


(19/lány)

2011. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!