Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál a Net Start-nak be...

T-mobilnál a Net Start-nak be kell állítva lennie? Mert visszamondtam az előző mobilnet előfizetésem, hogy újat rendeljek akkor még aktiválva volt az egész. De most néztem, hogy vissza lett mondva. Az a facebookozáshoz kell amúgy? (0. face)

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:47
 1/5 anonim válasza:
Számomra egy kicsit zavaros amit írtál. A lényeg az, hogy interneten, vagy ingyenes számon naponta tudod változtatni a díjcsomagod. A net start az 100* drágább mint a többi, nehogy használd. A legolcsóbb a net40, havi 500Ft. 40 Mb-ból sokat tudsz netezni, csak kerüld a nagy felbontású képeket és a videókat. Én is ezt használom és be lehet osztani.
2011. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 1 Net Start is, ami ingyenes. Vagyis havidíj nélküli. Ami 50 000 Ft forgalomig 13 Ft / 10 kB. Vagyis annyi, hogy olcsóbb, mintha csak simán netezni próbálnál. Azt írták, hogy mindenkinek aktiválják kezdéskor, hiszen díjmentes. De a 0.facebook.com-ot csak asszem azzal lehet használni..
2011. aug. 1. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
a 0.facebook.com-hoz kell valamilyen internet előfizetés, pl a netstart, ami havidíj mentes. Egyéb oldalak megtekintése ezzel a díjcsomaggal NEM AJÁNLOTT!! Hamar sok ezret fizethetsz!! Pl egy oldal 1 MB, akkor az 1024 KB, fizetendő: 1332FT, és általában ennél több adatforgalom generálódik! Ha netezni akarsz, fizess elő más csomagra, havidíjasra!
2011. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már előfizettem 1 rendesre.. szal az van most, hogy megéri-e még a Net Startot mellé rendelni, vagy nem lehet?
2011. aug. 1. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet tudtommal, és ha már van egy előfizetés akkor a facebook még ingyen van, azt nem számítja fel adatforgalomnak, de a m.facebookot már igen!
2011. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!