Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.2 játék telepítési...

Android 2.2 játék telepítési gondok?

Figyelt kérdés
NET-ről töltöttem le néhány fizetős android szoftvert ingyen. Mindenhol azt írták hogy fel kell másolni az xy könyvtárat pl az sdcard/games/gameloft könyvtárba, majd az APK fájlt telepíteni. Az APK fájt telepítése nem volt gond, de hiába másolom be a szoftver könyvtárát a megadott helyre, a program indításánál kiírja hogy kapcsoljam be a wifit, mert még lekell tölteni xMB-ot, majd kiírja hogy ez nem eredeti szoftver, és kilép a programból. Ezzel amódszerrel más sikerült az iGO navigációt telepíteni minden gond nélkül, ám néhány játékot nem sikerül(Borthers in arms 2, Avatar HD, stb.) Mi lehet a gond?
2011. aug. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igo nem hivatalos cucc androidra és csak warezolva elérhető (kivéve spicahoz, mert ahhoz úgy adták).

A gameloftos játékok meg sűrűn csinálnak ilyet. Van akinél jól meg van akinél meg ezzel az üzenettel kilép. Vagy vedd meg, vagy keress egy másik verziót esetleg kérj meg valakit akinek megy, hogy küldje el neked a telefonjáról kimásolt könyvtárat amit a kártyára kell másolni.

2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem pedig minden gond nélkül megy az iGO My way 8-as verzió. Viszont neten nézelődtem, senki sem írta hogy lenne ilyen gondja játékokkal. Még majd próbálkozok többel is, hátha. Mindenesetre köszi a választ.
2011. aug. 1. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam, hog ly nem kéne mennie csak azt hogy nincs hivatalos igo androidra. Ezért nem is tud (fog) reklamálni, hogy vegyed meg. A verzióról meg annyit, hogy az nem a 8-as hanem a primo (de igo 8-ként előbb letölti az ember mint primoként). A lényege ugyan nem változik mert ez is ugyanazokat a térképeket, poikat stb használja.
2011. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!