Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptál már megjegyzést a...

Kaptál már megjegyzést a telefonodra? Ha igen, milyet? Dícsérték? Kritizálták? És te hogy reagáltad le?

Figyelt kérdés
És milyen márka/tipus a telefonod?
2011. aug. 1. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaptam és csak dicséretet kaptam. Samsung Galaxy Ace
2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt aki megkérdezte miért vettem egy használt E90-et mert hogy akkora mint egy féltégla. Engem más véleménye nem érdekel. A régi telefonom 4 év után elkezdett kicsit szétesni mert párszor leejtettem. Szoftveresen sem volt már az igaz. 6288-ast cseréltem le. Most a vitrinben van. Persze működik és póttelónak elraktam.
2011. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Heló : Iphone - deszar az iphone nem ér semmit , hülye vagy hogy ennyiért vettél mobilt miért nem androidosat vettél

válasz : csak az kritizálja az iphone t akinek nem volt rá pénze

2011. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két telefont használok minden nap, mert két számom van.


Mindkettő Sony Ericsson és nyomógombos, az egyik K770, videóhívást is tud (ami nekem gyakran kell, és a nagymenő IPhone se tudja), na erre a telefonomra már többen rácsodálkoztak, hogy miért nem veszek érintőképernyőset, mert ez már lefutott. A válaszom mindig az, hogy én nem a divat szerint használom a telefonjaimat, hanem a funkciójuk szerint, ha megvan bennük mindaz, ami nekem kell, és még működik, akkor használni fogom, divat ide vagy oda.

A másik telefonom K300, na azt aztán főleg képzelhetitek. Azzal már ki is röhögtek, de ez sem érdekel, a szívemhez nőtt, mert emlék, egy olyan valakiért szereztem be anno, akitől sok sms-t őrzök benne.

2011. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nokia 3310, mindenki dicséri :D Am motorola defy, és aki látta, az dicsérte
2011. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iphonon van videóhívás... (facetime)
2011. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Acem van, itt gyakorin mindenki kritizálja -.-" de nekem tökéletesen megfelel :) de dicséretet is kap bőven!
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!