Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung SGH-D900I...

Van egy samsung SGH-D900I telefonom és hogyha a számítógépre vagy a telefonra akarok képet tenni akkor azt írja ki a telefonom hogy a csatlakozás nem sikerült. Ez mért van?

Figyelt kérdés
És miután ezt ki írta a gépem ki ad egy ablakot hogy hogyan akarom feltenni a képeket és aztán azt mutatja hogy nincs olyan kép amit feltehetnék.Pedig fel is telepítettem a CD amit kaptam hozzá.
2009. ápr. 8. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen telefonom, van, működik, de lehet az a baj, nekem is az volt, illetve most is, hogy nincs benne memory stick...
2009. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jajj bocs előző vagyok, van hozzá egy program amivel le tudod szedni, elviekben, ezt elfelejtettem mondani, bocsánat:$

a Samsung PC Studio 3 de ha ezzel se megy, akkor sztem érintkezési hibás....és irány a szervíz

2009. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!