Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy windows phone:...

Android vagy windows phone: Samsung Galaxy Ace vagy egy Samsung Omnia 7?

Figyelt kérdés

Az androidos Galaxy ace kisebb felszereltséggel 44,990 Ft [link] (telenor 2-év hűséggel)

Vagy inkább olcsóbban egy windowsos mobilt ? Samsung Omnia 7 39,990 Ft [link] (szintén 2 éve hűséggel)


Nehéz döntés előtt állok. Segítsetek :S köszi!


2011. aug. 2. 13:39
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
omnia7
2011. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én windowsosat nem vennék. Lehet jobb, de régebbi. Meg meg is lehet nézni, hogy csak 3 darab omnia telefon van galaxyból pedig rengeteg. Szerintem ace.
2011. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
hardveresen jóval erősebb az omina szoftveres téren pedig lehet hogy jobb ugyan az android (több alkalmazás) de windowson is mindent meg lehet csinálni. az meg hogy több galaxy van szimplán azért van, mert az android nagyon népszerű most, mindenkinek az arcába tolják mivel szinte minden telefonra fel lehet rakni, a windows phone 7 rendszernek pedig elég szigorú hardveres követelményei vannak.
2011. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az OMNIÁNAK szebb a kijelzője mega processzorja de az windows telefon..inkább ace mert az andoridos
2011. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Panda Péter ***** válasza:
sz@r, csak azért mert windows? az ilyen hőbörgőknek valószínűleg legalább a fele még nem is látott wp7-et az életében, nem kell hinni nekik (idióták vala). szóval nyugodtan vedd meg, szerintem a rendszer is gyorsabb, gördülékenyebb lesz.
2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SZTEM nincs igazad sokkal jobb egy andoridos telefon mint egy windows mobil phone.Androidra sokkal több játék van
2011. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még van egy kis időm míg eldöntöm melyik legyen...Várom továbbra is a véleményeket... köszi!
2011. aug. 3. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Andoriosat vegyél sokkal jobb de tényjleg vann a gameloft játékok iszonyú jóak az omniára van decsak pénzért andoirdra is de beirod googleba azt a játékot és kihozza ingyen sokkal job egy andoirods telefon
2011. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Panda Péter ***** válasza:
egy okostelefon nem csak játékra való. ha játszadozni akarsz vegyél egy playstationt vagy matass a gatyádban...
2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jól mondod Peti ! :D

Amúgy szerintem android az jó. (mert win7-eset még nem próbáltam xd)

2012. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!