Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Nexus s vagy Ipod...

Google Nexus s vagy Ipod Touch 4g 32 gb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még nem tudtam eldönteni,hogy a régi androidos telomat mire cseréljem!A telo már kezdi megadni magot,de még hivásokra jó.Az alkalmazások meg jobbak vannak ipod-ra de a market-en is sok jó progi van.Kérlek segitsetek dönteni!Köszönöm!...


2011. aug. 3. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Segítek: Egy csak multimédiás készülék kell amivel nem lehet telefonálni akkor iPod Touch


Ha egy jó kis androidos telefont akarsz aminek bár a multimédiája nem ér fel az iPod touchal de tud telefonálni akkor Nexus S.

2011. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az Ipod Touch 4g az nem telefon, hanem egy felokosított mp4 lejátszó.

az Iphone 4g meg feltételezem túl drága lenne, úgyhogy ha csak eza kettő jöhet szóba, akkor a Nexus, bár azt nem ismerem, de biztos vannak jobb telók is annál.

Pl Samsung galaxy s2, vagy htc sensation, sony ericcson arc, stb....

2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

NE NEXUS S-T VEGYÉL!! Galaxy S jobb, nekem mindenütt ezt mondták. Habár sok különbség nincs a 2 telefon között csak 2 hatalmas különbség.

A Nexus S-nek Super LCD kijelzője vagy ami többet fogyaszt és rosszab képet ad, valamint 16gb belső memóriája van ami nem bővíthető.

A Galaxy S-nek Super Amoled kijelzője van ami szebb képet ad és kevesebbet fogyaszt, valamint a legkisebb 8gb-os és 32 gigát lehet venni bele. (mellesleg nekem is ilyen van és én mondom megéri az árát-> 84E)

2011. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előző: Ha van pénze Galaxy S-re akkor Galaxy S Plus inkább. Egy 10.000-el drágább de nagyobb az üzemeideje és 1.4 MHz-s a procija.


Mellesleg a Nexus S-nek meg van vakuja mi az S-nek nincs.

De mondom: Ne Galaxy S hanem Galaxy S Plus

2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A plusz tetszik:)

Köszönöm a válaszokat!Ja és nézem ebbe az árba már Htc desire hd is ott figyel!Nem éri az jobban meg?(egyébként a zöld kéz ment mindenkinek köszönöm!)

2011. aug. 3. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, a HTC Desire HD is egy nagyon jó telefon, de azt mondom inkább próbáld ki élőben nehogy túl nagy legyen a kezedhez aztán megszívod..

én lány vagyok és nincsen kis kezem ,mégis nagyon nagy volt

2011. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
OK!Megfogadom tanácsod:)
2011. aug. 3. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Máté csak úgy szólok hogy egy csomó helyen MHz-t írsz GHz helyett, amúgy tényleg ne nexus s legyen mert egy rakat khmm ennyi pénzért. Inkább tényleg DHD vagy SGS esetleg SGSP
2011. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nexus s-ből is van SAMOLED-es, az az i9020, a S-LCD-s az az i9023.Én Sasmung Galaxy s +t vennék.
2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Samsung xD
2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!