Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hívok valakit, és ő kinyomj...

Ha hívok valakit, és ő kinyomja a hívásomat, akkor az alap percdíjat felszámolja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Nem. Minden hívás ami kevesebb, mint 3 mp-ig tartott ingyenes.
2011. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de esetleg ha van kapcsolási díj, azt ki kell fizetned. De a 3 mpes hívás is pénzbe kerül.
2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi az a kapcsolási díj? :D
2011. aug. 3. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ingyenes az akár 2 mp-ig tartó hívás sem...
2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, de ha nem veszi fel a telefont csak kinyomja, azaz leteszi akkor kell fizetni?
2011. aug. 3. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szolgáltatónál nincs kapcsolási díj [ legalábbis a Vodefonenál nincs], de pl. a djuice intercampus [egyetemistáknak szóló] díjcsomagjában van kapcsolási díj. Ezt is csak azért tudom, mert most leszek egyetemista :D

Nézd meg a szolgáltató honlapján a díjcsomagodat, ha nem írja, hogy lenne kapcsolási díj, akkor a csörgetés ingyen van.

2011. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó tudni,hogy van kapcsolási díj is egyes szolgáltatóknál..Bár nem lepett meg, mert a mai világban ott húznak le rólunk pénzt ahol csak tudnak.

Köszi, csak engem az érdekel,hogy ha a másik kinyomja a hívásomat abban a pillanatban amikor még csak csörgetem és nem hívom akkor a (fenti kommentárok alapján nem kell fizetnem, csak ha van kapcsolási díjam).

DE a kapcsolási díjat, ha olyan szolgáltatónál vagyok akkor elméletileg minden egyes hívásnál felszámolják.

Tehát akkor vonnak le pénzt vagy sem? =)

2011. aug. 7. 14:10
 8/9 A kérdező kommentje:
nem hívom helyett: nem beszélek vele azaz ne vette fel a telefont.
2011. aug. 7. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Idióták.

ha nem veszik fel a telefont, hanem a csörgésre rányomják a piros gombot akkor nem számláz semmit. Kapcsolási díjat sem, mert nincs mit. Így lehet spórolni nagyon nagyon sokat, csak nehogy felvegye a másik, azzal a gyorsan lehadart szöveggel, hogy azonnal visszahívlak... Ájjjjjjj

2011. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!