Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Acen hogy kell...

Samsung Galaxy Acen hogy kell saját számot csengőhangnak állítani?

Figyelt kérdés
Mert ahol a csangőhangot kell beállítani ott csak a telefonba amúgy is benne lévő számokat adja ki lehetőségnek..
2011. aug. 3. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Belépsz a zenéhez, a kiválasztott számon hosszan rajttartod az ujjad. Kijön 1 lista, és őtt a "Beállítás mint..."-re mész és utána a "Csengőhang" vagy rögtön van h "Beállítás csengőhangként" nem tudom pontosan.
2011. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jön ki egyik lehetőség sem...Úgy sem hogy a telefonra áthelyeztem...Valami tipp?:)
2011. aug. 3. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sd kártyán hozz létre egy media nevű mappát és tedd abba a zenéket. Utána indítsd újra a telefont.
2011. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
alapból van media nevű mappám,amibe még van 3mappa és belemásoltam az összesbe,mert nem tudtam melyikbe kell de így sem jó...
2011. aug. 7. 13:59
 5/9 anonim válasza:
0%
Úgy kell, ahogy az első hozzászóló leírta. Belemész a Zenékbe, látod az összes számot és a kívánt zeneszámra ráteszed hosszan az ujjad. Ki fog ugrani egy ablak, ahol ki tudod választani a ,,Beállít, mint..."-et. Aztán már csak ki kell választani, hogy Csengőhangként.
2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Hülye vagy az okostelefonokhoz. Nem tudom akkor minek vettél. -.-"
2011. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tényleg úgy kellett csak figyelmetlenül olvastam el kicsit félre értettem,de rájöttem magamtól. De a legnagyobb segítséget az utolsó válaszolónak köszönhetem,nélküle még ma is hülye lennék:))
2011. aug. 28. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Juj, köszönöm a választ, első! :D

Eddig itt szenvedtem vele, igaz nekem galaxy y-om van, és sehogy se jöttem rá, de áá, megmentettél :)


amúgy nem lehet, hogy azt nézted el, hogy a fájlos izében mentél rá és nem a zenelejátszóban? :O

2011. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok a galaxy y-hoz...


Ennél gyengébb telefont keresve se találhattál volna...

2011. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!