Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéssel jól járok?

Előfizetéssel jól járok?

Figyelt kérdés

[link]

Innen szeretnék rendelni telefont előfizetésesen.Drágábban jövök ki,mint ha dominoval venném meg?Itt neten egy csomagnál sem ír tarifákat.Kb mennyibe kerülhet egy hónapra az előfizetés?Ebből van lebeszélhető érték?Megéri előfizetésesnek lennem,ha csak 10-15percet beszélek havonta?


2011. aug. 3. 20:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi az értetlenségért,de soha az életben nem volt előfizetésem,és még csak a családban,közeli ismerősi körömben sincs.
2011. aug. 3. 20:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vok sose értettem ezt az előfizetéses dolgot.
2011. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én szívesen megvenném a telefont most azonnal,csak most,hogy nem az van amit anyámék vannak(elköltöztem),így érdekel,hogy jobban járnék -e vele.meg mit tudhatok magáról az előfizetésről.nekem ködös.
2011. aug. 3. 20:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem anyumnak előfizus telója van és annyit tudok h sose kell rá tölteni pénzt annyit netezel beszélsz amennyit akarsz csak utána meg jön a számla h mennyi lesz az öszeg:)
2011. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az előfizetésnél vannak különböző összegű tarifa csomagok. Azok általában lebeszélhetők. Van, amelyikben Net elérés is van, bizonyos számú sms, stb. Ha túlléped az előfizetésben megadott értéket, azt még hozzá számlázza . Általában az előfizetéses tarifák, percdíjak olcsóbbak a kártyásoknál.
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ezt értem igen,hogy vannak csomagok.

de én telefont nézem pl ott írja,hogy domino csomagban 35ezer,előfizetésben pl nulla forint 2év hűségnyilatkozattal MédiaMániaXL csomagban,de magának a csomagnak a tarifáját sehol nem találom..:S

2011. aug. 3. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:

tessék a tarifák:

[link]

2011. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan a médiamánia XL 15 990 Ft havonta amiben van: 2gb net, 1000db sms, 40 óra mobil tv.

Ezt neked kell tudnod elhazsnálnád e.

De ha kiszámolód h 24x 16 ezer vagy egyben 36 ezer akkor máris rájösz, hogy nem gazdaságos:)

2011. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

istenem hogy lehet valaki ennyire bamba://

NAGY BETŰKKEL van egy olyan opció hogy tarifa

[link]

innen választasz egy csomagot ami előnyös neked

vagyis vásárláskor kiválasztasz egy csomagot pl.médiamani s

és amikor megveszed fizetsz 21 0841ft

ezt írja a honlapon is a vakok kedvéért

1 év hűség az előfizetésre ? 1 év hűség az alábbi díjcsomagok egyikére: ?

MédiaMánia S



T-Pontokban és partnereinknél:22 990 Ft Kedvezmény:-1149 Ft (5%) Webshop ár:21 841Ft

több szem van mint nektek 14 éves lány létemre

pff:S szánalmas-.-"

2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Örülök neki,hogy nagyon okos vagy.de tényleg.

egyébként ha tudnád,hogy mennyit is ér 10-15ezer ft,akkor te is furcsállnád,hogy csak ilyen csomagok vannak

2011. aug. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!