Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb mobil? (link lejeb)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

melyik a jobb és miért?


2011. aug. 3. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%

ezek közül a Duo a jobb!

de.. szerintem az még nem jelent meg!

Igaz hogy a Duo hardveresen jobb mindegyiknél de én az SGS2-őt választanám mert nagyon jól optimalizált rendszer , villám gyors stb.

én az SGS2 választanám!

2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Düo és S2 vannak versenyben. Specifikáció alapján a Düó tünik nyertesnek.
2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 matekid ***** válasza:
31%

ARC < SGS2 < DUO

Bár én inkább az SGS2-t venném meg, szebb kijelző a kamerája így is nagyon jó, és úgy az egész SGS2-vel jobban szimpatizálok. és a 12 MP vs 8 MP-nél csak részletesebb a kép, nem nagy cucc, főleg a video felvételnél...

2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is az SGS2-ő tvenném
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

" nagyon jól optimalizált rendszer villámgyors stb. én az SGS2 választanám!"


A duo még meg sem jelent. Lehet, hogy az is jól optimalizált lesz és gyorsabb mint az s2.

2011. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%

én is azt írtam hogy nem jelent meg!

én ezt az sgs2-re írtam ! Miért nem igazak ??

2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

"Igaz hogy a Duo hardveresen jobb mindegyiknél de én az SGS2-őt választanám mert nagyon jól optimalizált rendszer"


Ebből nekem is az jön le, mintha a duo nem lesz jól optimalizálva, hiába jobb mindegyiknél. Ha viszont jól lesz optimalizálva a duo, akkor az SGS2 kb. sehol sem lesz.

Igazából én nemrég még s2-t akartam venni, de most már mindenképp megvárom, hogy milyen lesz a duo.

Én azért így előre nem mondanám, hogy az sgs2 nagyon jól optimalizált rendszer és villámgyors és azt választanám, mert lehet, hogy a duo végül lealázza...

2011. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

igen,, de a duo még meg sem jelent!

SGS2 viszont nem annyival gyengébb hogy ne lehessen azt megvenni!

2011. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem te fogod nekem megmondani, hogy melyiket vegyem.

A jobbikat fogom venni. Ha a Duo lesz akkor azt. Ha nem tetszik neked, hogy azt veszem lexarom.

Ja és tudok várni amíg megjelenik...

2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Azt is tudod hogy az SGS 150.000 a Düo meg 200.000 körül lesz? És akkor már ott lesz az iPhone 5 (vagy 4S) is.
2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!