Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonnal (főleg iPhone-...

Mobiltelefonnal (főleg iPhone-al) tükör előtt fotózni magadat nagy "divat". Van ismerősöd aki így pózol?

Figyelt kérdés
Főleg csajokra, cicababákra jellemző, de szerintem tiszta gáz. Pláne, ha csak azért csinál ilyen képet, hogy a Facebook partnerei lássák, hogy neki iPhone-ja van.
2011. aug. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azért csinálnak, hogy mindenki lássa, hogy ők milyen "menők" hogy iPhone-nal járkálnak. Aztán persze a 10%-át sem használják ki a tényleges tudásának... :D
2011. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja! csak játszák magukat hogy apuuuuuuu vett nekem egy áájjfoont!
2011. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam hogy nem iPhone volt a telefon alján hanem SciPhone xD.
2011. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam naon sokan nagyolnak a telójukkal és van má hogy fiúk is pózolnak a tükör előtt mutogatva a telefonjukat:D sztem tök gáz az ien srác
2011. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem tök mind1 mivel fotózza magát , tök gáz és már rohadt idegesítő szerintem , hogy midneki egy jól beállított képpel akarja magát "nagyfiúnak" vagy "nagylánynak" tetetni. Főleg a csajokra jellemző inkább ez , talán náluk még türhető is nézzük el nekik , mert hát lányok , szeretik megmutatni a szépségüket , na de fiúknál..könyörgöm.. nem értem miért akar mindenki úgy kinézni mint egy b***i szerintem sokkal jobbak a spontán képek vagy ha az emebr járt vmi jó helyen akkor onnan egy fotó.. le kellene már számolni ezzel a hülye szemlélettel h csak akkor jövök be a csajoknak ha b**zigyerek leszek sztem nagyon gáz az egész , az ilyen emeberek nem jártak még sehol vagy nem készült róluk még egy normális kép??!
2011. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó! én is így érzem! teljesen igazad van!

végén még az lesz a divat hogy b.zi legyen mindenki!

undorítóó!

2011. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!