Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így ingyen tudok facebookozni?

Így ingyen tudok facebookozni?

Figyelt kérdés
T-mobilos vagyok, és Samsung chat-em van, aminek a menüjében van egy olyan hogy origo, amire rámegyek,és ott beállítottam kezdőlapnak a 0.facebook.com-ot, szal a menüből megyek rá az origo nevezetű menüpontra, és a 0.facebook.com-ot tölti be egyből. Ez így ingyenes?
2011. aug. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy az, én is t-mobilos vagyok. milyened van? nekem champ. menű, internet, megkérdezi kapcsolódik az internethez? igen. de mikor tölti, h origo, ott lenn van egy csilag, azt nyomd meg akk behozza a könyvjelzőidet, facebook, és tádááá kész:)
2011. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsung GT 3350 (ez a chat mobil)nekem úgy van hogy a menübe a menüpont neve origo rámegyek és megnyomtam az opciókot, és rámentem hogy kezdőlap megadása oda beírtam hogy 0.facebook.com, és akkor mindjárt azt hozza be. remélem így ingyenes mert elég gáz számla lenne :P Köszönöm a válaszod :)
2011. aug. 4. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
én is függő vagyok:D :D
2011. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!