Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most én tudom rosszul vagy az...

Most én tudom rosszul vagy az eladó tudta rosszul?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy x10 mini telefont és az eladó azt mondta első töltésnek 12 órát hagyjam fent, de én úgy tudtam az újabb telókat nem kell már ennyi ideig tölteni.
2011. aug. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes eladót le kellene vizsgáztatni akkumulátorból.

Hagyd rajta akár holnapig is. Úgy is lekapcsol, ha feltöltött. Még időnként ki is írja, hogy teló feltöltve, húzza ki a csatlakozót.

2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eladó tudta rosszul.
2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez rögzült bennük. A li-ion-os aksikat nem kell kisütni, sőt nagyon nem is szeretik. az a lényeg, hogy őket nem jó úgy tölteni, hogy ha a telefon ki van kapcsolva és töltés közben is lehet használni. Persze az első töltésnél teljesen le kell meríteni, aztán teljesen fel. Mihelyt azt írja ki hogy feltöltve már le is lehet venni a töltőről. Érdemes havonta őket teljesen le meríteni illetve teljesen fel mert a telefon 1 cellával is képes működni. Így ha a telefon néha hülyeséget mond, pl alig ment az aksiből és azt írja mindjárt lemerül vagy fordítva.


remélem hasznos volt.

2011. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm.
2011. aug. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!