Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játékra, multimédiás dolgokra...

Játékra, multimédiás dolgokra kellene telefon! (zenehallgatás leginkább) SE X8/X10 Mini Pro/ZTE Blade/Samsung Galaxy 3 (? )

Figyelt kérdés
Igazából tudom, hogy ZTE-nek jó a képernyője, felbontása, de egyébként szerintem AZON KÍVÜL nem tud többet mint pl egy X10 Mini Pro. Vagy? Mindenképp játékra kellene mint már írtam, és szerintem Blade-nek a többihez képest gyengébb aksija van.(de nem tudom, csak teszt alapján tudom) (és tudom, az összesnek gyenge, de a Blade-t mondják a leggyengébbnek) PLS, melyik alkalmas legjobban játékra, zenehallgatásra?
2011. aug. 4. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Blade.


SE X8-ot veri mert a képernyője sokkal kisebb és kisebb a felbontása is.

X10 mini pro: azon a kis képernyőn nagyon nem lenne élvezetes játszani.

Galaxy 3: sok játék akadozna mert nincs GPU.

2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Játékra is legjobban a Blade: nem olyan kicsi a képernyő mint az X10 mini pronak így élvezetesebb rajta játszani. Galaxy 3-nál jobb mert 3-on akadoznak a komolyabb játékok mert nicns GPU (angry birds is). X8-nál meg a multitouch miatt jobb meg persze nagyobb a képernyője és a felbontása is.


Mellesleg az a felsoroltak közül mind ugyanannyit bír mint a Blade. De folyamatos játék mellett lehet az jóval kevesebb is.

2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el ezt a sok szar, ezekre az iPhone-t találták ki!
2011. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Na de az iPhone 200.000 a Blade meg 40.000. Nem mindeki olyan gazdag. Még használtan is 100.000 felett van a 4.
2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
3-as iphone 55 használtan. láttam egy helyen.
2011. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerinted ha van több százezrem, akkor ilyen telefonokat nézegetnék? HggyálmárazIphonnaltee.... kicsit gondolkodnál, leesne hogy kib@szottul semmi köze nincs...ezek 30-40ezer, az meg 100+...
2011. aug. 4. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
HASZNÁLTAN!! 3G-t vagy 3GS-t, de ha ennyi eszed van vedd a sok szart, had röhögjenek a kínaiak hogy mindenki veszi a szar fost, ez hulladéktermelés
2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
DE HA EGYSZER NINCS RÁ PÉNZEM FOGD MÁR FEL!!!!!!!!!!!!!!!!:@
2011. aug. 4. 23:18
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Az Iphone tudasa ezekhez hasonlo, megis ezek tobbszoroseert aruljak, szanalom...

A fent felsorolt telefonok mind, korulbelul egyszintet vannak, a mini proban ott van a qwerty, ami ha neked bejon egy plusz...Ha engem kerdezel talan Galaxy 3?!

2011. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hurikan23 ***** válasza:
89%

"Ha engem kerdezel talan Galaxy 3?!"


Játékra? GPU nélkül?

2011. aug. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!