Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen qwerty-s telefont vegyek?

Milyen qwerty-s telefont vegyek?

Figyelt kérdés
jövőre balagok 8.ból, és akkor szeretnék egy kicsit okosabb telefont venni.(QWERTY-s legyen)mivel a ballagásra szeretném kérni.de azt szertném kérdezni hogyha most ballanék akkor mit ajánlotok, ami gwerty , és a leglényegesebb,hogy játszani lehessen rajta normális 3d-s grafikájú játékokat(ja és nem olyan qwerty amilyen a blackbarry, haenm szétcsúsztathatós)
2011. aug. 5. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

sony ericcson xperia x10 mini pro

nekem is ilyen van, és jól mennem rajta a 3d játékok. mellesleg nem zavaró, hogy olyan kicsi...

2011. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mini Pro-t mert nagyon kicsi is csajos (bár nem tudhatom hogy te nem lány vagy) és szerintem zavaró lesz.


Drágábban de ott a Galaxy 551 ami nagyon jó qwertys telefon és ha van olyan tulajdonsága a mininek ami a Galaxy-nak nincs gondolj a jobb kezelhetőségre.


De adok mégjobbat: jövőre? Mini pro eltűnik Galaxy kifúj

A SIMA Mini pro NEM AZ X10 a SIMA mini prot ajánlom mert:

-1GHz Snapdragon

-3colos (nem olyan kicsi mint az X10 mini pro) és HVGA felbontás

-HD videófelvétel és 5MP-s kamera

2011. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
motorola milestone 2
2011. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
motorola backflip, érdekes dizájn de nekem bejön
2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!