Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vásárolok telefont. Választ...

Ma vásárolok telefont. Választások: SE X8/X10 Mini pro, ZTE Blade, Samsung Galaxy Mini. Melyik, miért?

Figyelt kérdés
Leginkább játékra kellene, illetve zenehallgatásra...(volt már ilyen kérdés, csak nagyon semleges válaszok voltak, gondoltam én is felteszem, mert ma akarom megrendelni valamelyiket!)
2011. aug. 5. 13:43
 1/3 anonim válasza:

zte blade :játékra ne,lassan tölti be.(amúgy szeretem ezt a telót nekem is ilyen van)

SE X8/X10 Mini pro:zene hallgatás kiválóan alkalmas.

Samsung Galaxy Mini:ez leginkább a mind kettőre de ha mini akkor annyira nem élvezhető a játék.

2011. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kva gazdag lehetsz, ha játékra meg zenehallgatásra veszel okostelefonokat... (Y)
2011. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
már megbocsáss, zte nem tölti be lassan, esetleg frissítsd a szofvert / ROM-ot, meg az OP rendszert :)
2011. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!