Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találhatok ilyen billentyű...

Hol találhatok ilyen billentyűzárat androidos telefonra?

Figyelt kérdés

Vodafone 845-ös telefonon láttam, úgy működött, hogy volt egy 3x3-as tábla (9 pont) és 4 pontot egymás után sorba meg kellett adni. Majd a billentyűzetet (képernyőt) úgy oldhattad fel, ha helyes sorrendben húztad be a megrajzolt utat (a pontok között).


Ha ez beépítve volt a telóba akkor valami hasonló kéne, ha egy alkalmazás, akkor mi a neve?


Köszi előre is :)


UI.:


Ismerős telóján láttam, nem enyém volt! :)


2011. aug. 5. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Androidos cucc, beépített szolgáltatás. Egyébként meg lehet adni képernyő feloldó pin kódot, vagy jelszót is.
2011. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát minden droidos telefonban van?
2011. aug. 6. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és:

Menu->Settings->Location and security->set up screen lock->pattern

2011. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
am még nincs droidos telóm, csak unatkozom, és válogatok, keresgélek rá dolgokat, mert november környékén veszek, szóval a menüt nemtudom megnézni, de megnézem amint megveszem a telót :)
2011. aug. 6. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, csak én sem értete, hogy már van e vagy nincs. De egyébként, tudtommal minden androidban van ilyen.
2011. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor először megláttam a haverom telóján megtetszett :) Én ZTE Blade telón fogok venni, remélem lesz rajt :)


Köszi a gyors választ :)

2011. aug. 6. 00:10
 7/7 A kérdező kommentje:
bementem egy boltba, kipróbálni, és találtam rajta :D
2011. aug. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!