Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön magyar telefonnal...

Külföldön magyar telefonnal wifizni ugye ingyenes teljesen?

Figyelt kérdés
Pl mcdonaldsban stb..
2011. aug. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha szabad a hozzáférés, nem kerül pénzbe.
2011. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen ingyenes! ahogy az első írta!
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
A Franciáknál van valami korlátozás a wifi-re közterületen. De a wifi az minden országba ingyenes alapjába véve.
2011. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A wifi ingyenes de p l németországban kötelező minden wifire jelszót rakatni ,nemtom mcdonaldsban is, de valószínű, mert mindennhol
2011. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont Németország érdekelne.. mikor kint voltam találtam 1 üzletnél wifit nem volt lekódolva laptoppal tudtam is netezni..de a mcdonaldsban viszont igen most hogy így mondod..szóval akkor nem valószínű hogy találok wifit németben ?:S
2011. aug. 7. 15:03
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha esetleg mégis lesz wifi vagy eltudom kérni a jelszót akkor 100% hogy ingyenes lesz? telorol..
2011. aug. 10. 13:18
 7/7 bp1985 ***** válasza:
A wifi INGYENES, függetlenül attól, hogy hol használod. Ott nem ingyenes, ahol pénzt kérnek érte. Ha fel tudsz menni, akkor INGYENES, ha nem, akkor vagy jelszavas, vagy FIZETŐS, de erről tájékoztatnak, mert olyankor ha fizetős, akkor bejön a kezdőoldal, és ott van, hogy hogyan kell fizetned.
2011. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!