Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell hozzá internet kapcsolat?...

Kell hozzá internet kapcsolat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung galaxy mini telefont. Letöltöttem rá az Igo8-at elindul meg minden csak az lenne a kérdésem hogy akkor is működne-e ha nincs internet kapcsolat csak a GPS vevő van bekapcsolva. Tudom kissé hülyén hangzik de ez van nem vagyok képben még ezen a téren :D
2011. aug. 7. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van GPS vevő (bluetooth-os vagy beépített), akkor működik net nélkül. (A hagyományos PNA (ismertebb nevén GPS) készülékek is net nélkül mennek.) Ha nincs vevőd, akkor sehogy sem fog :)
2011. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá. A helyzetmeghatározáshoz elegendőek a műholdak. Ha van net és be van kapcsolva az aGPS, az valamivel rövidebbé teszi a meghatározást.
2011. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettek!
2011. aug. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!