Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40-50ezer forint körül milyen...

40-50ezer forint körül milyen telefon lenne szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van itt :p utána is olvastam kicsit de olyan kérdés nem volt amilyen nekem van speciel. Annyi lenne a "kritériumom", hogy legyen a telefonban wifi és minél nagyobb a kijelzője. Ezek alapján én ahogy nézelődtem, főként vodafone táján (noha nekem tök8 honnét veszem, csak eddig mindig vodafonos voltam) a sony ericsson xperia x8-at találtam ami a maga 38-39ezrével és teljesítményével nekem bejön de nem tudom van-e jobb pár ezer forinttal drágábban?
2011. aug. 7. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Zte blade! 40eFt- és akkora a kijelzője mint az ájfónnak(3.5")És persze van benne wifi is.Ez a legjobb ár/érték arányú teló a piacon, ennél jobb vételt jelenleg nem találsz.
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van, pl. a kifutóban lévő ZTE Blade, vagy utóda a ZTE-Waiteq Libra.

Én még megvárom a ZTE Skate-t és a Huawei Visiont.

2011. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jobban néz ki. Az az igazság, hogy 3 éve nem vettem telefont mert nem éreztem szükségét (most se szükséges csak már unom a mostanit :D ) és csak az akkori favoritjaim márjákát néztem meg, ez a zte elkerülte a figyelmem.
2011. aug. 7. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
LG Optimus one!!!!!Jobb mint a blade.Bár a blade 3,5 hüvelyk az lg-nek 3,2 hüvelyk a képernyője devisszahozza a jobb tudása.
2011. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy jótanács... Ne szolgáltatónál vedd... GSMLine-nál sokkal jobb áron vannak a telefonok...
2011. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:

GSMLine-nál sokkal jobb áron vannak a telefonok...


Persze, ismeretlen eredetű telefonok, bolti kamu garival. Valóban, okos döntés ott vásárolni. Ott max töltőt vennék, de telefont nem. A gyári tartozákokat kilopják belőle, majd egy felbontott, félig visszacsomagolt dobozt kapsz.

2011. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xxlgsm-nél vegyél vagy akármilyen a telefon is de kártyafüggetlen-t mert azt ha a gyártó elérhetővé teszi tudod frissíteni az os-t :)))
2011. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ZTE Blade.
2011. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!