Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230-om van és...

Csabeeeeeeee kérdése:

Samsung s5230-om van és elakarok inítani egy alkalmazást és azt írja ki"Java hiba, Nincs használható memória. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

No most igen, velem is előfordult már ilyen viszont nekem a többség működik.Volt már például nálam mondjuk mikor egy játékot tettem volna rá az nem indult el.Mert ezt írta ki,nincs mese megkellet keresnem újra, legyen az alkalmazás játék vagy stb .Véleményem szerint vagy a fálj rossz vagy túl nagy és éppenséggel ezért nincs elegendő memóriád. Tettél már a telefonba Micro Sd kártyát?

2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ya tettem már kártyát.2GB
2011. aug. 9. 12:51
 3/4 A kérdező kommentje:
ya de azért kössz
2011. aug. 9. 12:52
 4/4 bery Killman válasza:
a billentyűzetbe beírod hogy *#6984125*# ut'na internals a master key *#9072641*# ott storage settings ott update java DB.Menj rá többször és a feltelepítettek működni fognak.De ha új játékot telepítesz fel újra meg kell ezt csinálni.
2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!