Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia vs Samsung! Melyik jobb...

Nokia vs Samsung! Melyik jobb telefon gyártó?

Figyelt kérdés
kérdés egyértelmű!
2011. aug. 8. 22:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Az IBM csinálta az első okostelefont

Az IBM hozta létre ezek szerint az okostelefon fogalmát.

A színes kijelzővel információ híján egyet értek.

Az SMS szabványát viszont nem Nokia hozta létre ahogy fent is írtam

Az első NFC-s az lehet az első meegos telefon is lehet (bár ki a fenét érdekel a meego) és nem az ő érdeme az 1. Gombok nélküli érintős telefon hanem a Google-é mivel nem rég bejelentették hogy a 3. Nexus egy igazi csúcsgép lesz: HD Ready felbontású kijelző, nyomógombok nélküli komplett érintőképernyő, 5MP-s kamera ami a Nokia N8 12MP-sét is felülmulja (csakúgy mint az egyik gombos telefon 5MP-s kamerája[nevet nem tudom]) valamint 4 colos kijelzőn lehet majdn néznünk az android 2.4 dolgait ugyanis azzal jelenik meg. Bár ezt a Nokia valósította meg először de nem övé az érdem.

2011. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A Nokia semmit sem tud!Eddig örülhet az okostelefonnak,de a Samsung eddigi legjobb telefonja a Samsunga Galaxy S 2,ami a legjobb telefon a piacon(vagy max 2.).Még ott van az első 3D-s telefon:LG Optimus 3D,szerintem ilyeneket évek múlva fog csak gyártani a Nokia.Mellesleg a Nokia op. rendszere nagyon elmaradott,lassú,nem is értem,hogy nem mennek csődbe...És nem azt kell nézni,hogy régen milyen sikerei voltak,hanem,hogy most mekkora a sikere.Régen biztos jóknak számítottak,de a többi gyártó 3-szor gyorsabban fejlődik
2011. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
nokia nélkül most tényleg nem biztos, hogy lennének a piacon okostelefonok, mert az kezdte el erőltetni. viszont nem az alapján választok telefont, hogy az adott gyár miben volt első és miben nem. én szeretem a nokiát, csak most nem jók a mobiljai. az N9 már tényleg jó lesz, de az is elmarad a többi gyártó színvonalától.
2011. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Aki leszólja a nokia op rendszerét annak megadatik az a lehetőség HOGY ELKEZDI JOBBAN TANULMÁNYOZNI A GÉPEKET ÉS FOGJA MAGÁT ÉS NEKIÜL CSINÁLNI EGY JOBB OP. RENDSZERT ÉS ELADJA MÉREGDRÁGÁN A NOKIÁNAK ADDIG MEG BEKUSSOLHAT. A NOKIA NÉLKÜL SEHOL SE LETT VOLNA AZ EGYIK MANAPSÁG KIEMELKEDŐ CÉG.


ÉS NEM KELL FÉLTENI A NOKIÁT UGYANIS ŐK ADTÁK EL A LEGÖBB TELEFONTA VILÁGON ÉS EBBŐL VALÓSZÍNŰLEG ANNYI PÉNZT KERESTEK HOGY A MOSTANI BEVÉTELCSÖKKENÉSÜK APRÓPÉNZ A SZÁMUKRA.

2011. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A Nokia saját op. rendszert csinált magának míg a többi gyártó csak liszenszeli a Google-tól az androidot.
2011. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ki a jó büdös fenét érdekel hogy a Nokia nélkül nem lenne okostelefon meg stb. Nem a múlton kell gondolkozni hanem azon hogy a jövőben mi lesz. Ami megtörtént az már megtörtént nem lehet rajta változtatni és tény hogy jelenleg nagyon hosszú folyamat kell ahhoz hogy a Nokia visszanyerje eredeti formáját. Ehhez nem elég 1 remek új telefon (N9) vagy 1 új telefon (Sea Ray kódnéven futó WP7-es teló). Annál sokkal több kell. Lehet hogy a Samsung nagyon rossz volt a gombosokban de mostanára hatalmasat fejlődött a telefonokban és lám: öve a piac jelenlegi legjobb telefonja. Ez is 55 nap alatt 3 millió kelt el belőle. Nekik sikerült felküzdeniük magukat. A Nokia bebukta hatalmas hátrányban vannak és ehhez több év szükséges amég feljönnek újra egy "megfelelő" helyzetbe ami a sikeres felé hajlik egy kicsit és csődtöl is egy kicsikét távol áll.


Lehet hogy a Nokia is most bebukta de lehet hogy később ők kerülnek majd az élre a WP7 miatt és az is lehet hogy előbb utóbb átveszik az androidot.



Lehet hogy valahol orbitális baromságot írtam de nem hiszem.

2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Azert azt megse szabad elfelejteni, hogy kb. 1 milliard Symbian alapu telot adtak el eddig, ami azert "nem rossz eredmeny"!!
2011. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hiába annyit adtak el, változik a világ és most már a kutyának se kell.
2011. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
nem a Nokia csinálta a Symbiant, hanem egy Symbian software nevű cég. a Nokia az csak beletette a telefonjaiba, csak úgy mint a Samsung, az SE meg még sok cég.
2011. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
De akkor is. Senki se fog csak azért nokiát venni mert hát ők miket csináltak. Az emberek azért vesznek telefont mert megtudják mi a jó (android, WP7, iOS) és a rossz (symbian) utána pedig eldöntik hogy milyen szükségeik vannak és az alapján vesznek egy nekik való telefont, Bár sokan vannak azok is akik vesznek egy telefont és az 5%-át nem tudják kihasznélni (mint az a kérdés amikor a 80.000-ért kellett egy 11 évesnek egy telefon vagy amikor egy 13 éves lány SE Xperia Arcot (110.000) vett magénak meg amikor egy anyuka megkérdezte hogy a lányénak a Galaxy S2-őt SE Xperia Arcot vegye). És sajnos itt a tinik vannak a többségben. Talán én is az vagyok de én nem 100.000-ért vettem a telefonom.
2011. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!