Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges egy egy SIM-es...

Lehetséges egy egy SIM-es telefont dualSIMessé alakítani?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Tabletet amit az inviteltől bérlünk. Viszon kaptunk hozzá egy mobilnet kártyát is amivel nem lehet telefonálni. Így nagyjából hiába kaptam meg mivel nem tudom telefonként használni. Ennek a telefonnak van dualSIM-es változata, még garanciás a termék.
2011. aug. 8. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
vmi 1000 mester tuti megtudja csinálnii
2011. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy van dual simes verziója, semmit nem jelent. Átalakítani sem lehet. Gondolkozz egy picit. Ha simán át lehetne alakítani, miért lenne 1, ill 2 simes verziója gyárilag? Minek akarsz te tableton telefonálni. Arra ott van a telefon.
2011. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondolom azért van 2 változata mivel akinek szüksége van dualsim-re az azt választja de akinek jelenleg nincs az gondolom hogy ha szüksége lesz rá nem veszi meg még1x a telót. am meg azért akarok a tabival telefonálni mivel túl sokba kerülne nekem egy másik telefon.
2011. aug. 9. 23:04
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ez nem így megy, hogy átalakítom. A dualsimes annak van, akinek kell a 2 kártya, ahogy írtad. Az egy simes meg annak, akinek nem kell 2 kártya.
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!