Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van androidra az Opera Mobile-...

Van androidra az Opera Mobile-hoz hasonló ingyenesen letölthető böngésző, ami legalább ugyanannyit tud?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Opera Mobile esetleg?
2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést.. Van Opera Mini, Opera pl.

Van: Firefox, DolphinBrowser..

Tudásban kinek mi a fontos és MI FUT EL A KÉSZÜLÉKÉN (nem mindegy! hiába tud sokat, ha nem bírja a "vas" !!)

2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vodafone 845-ömön a kedvencem a Dolphin Browser Mini,de nagyobb teljesítményű készülékre biztos van jobb
2011. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maxthon
2011. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég váltottam okostelefonra, és nem nagyon értek hozzá, de az a lényeg, hogy infósként megszoktam a hagyományos böngészőket (windows feeling), bár a telefon saját böngészőjével sincs baj, csak valamiért nem szivesen használom. Az Opera megfelelne, csak az a baj vele, hogy nem lehet kikapcsolni, csak ha előtte visszatérek a kezdőlapra, viszont ezt néha elfelejtem. Olyan böngészőt keresnék, ami támogatja a többlapos böngészést, esetleg van olyan mozaiknézetes kezdőlapja, mint az operának és a chrome-nak. Gondolom az alap dolgokat (másol, beilleszt, letölt) mindegyik tudja. 1200Mhz-es proci van a telefonban, 1GB RAM és az oprendszer verziója 2.3
2011. aug. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!