Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra létezik a Sims -nek...

Androidra létezik a Sims -nek olyan verziója, mint PC -n van?

Figyelt kérdés
Jó, a Sims 3 HD -t ismerem, az nagyon jó, és szép a grafikája, de a sztori lapos :( A PC -s Sims sokkal jobb, mert ott a lehetőségek listája határtalan! De van ilyen Androidra?
2011. aug. 9. 19:06
 1/8 anonim válasza:
Nincs, az csak gépre van, egy telefonos játékba hogy sűrítsenek be annyi mindent?
2011. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( Köszi a választ, azért jó lenne ha lenne...
2011. aug. 9. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! A fejlesztőknek irj, mert az itteni kommentelők tehetetlenek ezügyben.
2011. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De érted, a Sims 3 alapjáték kb van 5 gb, az ilyen telefonos játékok meg maximum pár megásak... érted.
2011. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen értem.

Bár én sem hiszem, hogy a fejlesztők nekikezdenének egy ilyen nagy munkának, tudja valaki, hol lehet elérni őket? E-mail címre gondolok.

2011. aug. 9. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Wow. Szoval irsz nekik Kérdező? Gondolod, valaszolnak is? Arra várhatsz :-) Beütöd a Googleba a fejleszto nevet es kidobja annak weblapjat amit ott lesznek a kontaktok ahol reklamalhatsz, te bátor ember :-)))
2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy írok is nekik. -.-"
2011. aug. 9. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a Spore van Androidra olyan HD verzióban?
2011. aug. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!