Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia x10...

A sony ericsson xperia x10 mini pro-ra le lehet tölteni pdf olvasót? A Market az ingyenesen használható? Ingyenesen tölthetek le játékot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 23:23
 1/6 anonim válasza:

Igen, Market-ről tudsz letölteni Adobe Readert. A Market ingyenesen használható csupán akkor nem ha 3G-vel kapcsolódsz rá, mivel az adatforgalmat ki kell fizetned, de ha wifivel kapcsolódsz akkor teljesen ingyenes. Vannak ingyen játékok is: rámész, hogy GAMES, aztán kiválasztod, hogy FREE és azok mind ingyenesek.

Ha van még kérdésed vagy valamit nem értesz írd ide! :)

2011. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elnézést,h.be teszem ide a kérdésem!!De talán a Te válaszolód tud nekem is segíten!Senki nem segített eddig és már nagyon zavar ez a s...fej aki hívogat!,,Sziasztok!

Valaki egész délután és még most is egyfolytában visszahívót küld nekem.Visszahívtam 3x,nem vette fel.Hívogatott megint,visszahívtam 1x nem vette fel.Küldtem neki sms-t,h.minek küld visszahívást ha utána nem veszi fel,hagyjon békén!Az óta még többször küldött visszahívást!!Próbáltam a T-Mobilt hívni,h.hogyan lehet ki tiltani az ilyent a telómról de nem jutok olyan menüpontot ahol bárkivel is beszélni tudnék!Tudja valaki,h.miképpen lehet az ilyen s...fejet elintézni,h.ne érjen ide az smse?

Köszönöm a válaszokat!" Még egyszer elnézést!!!

2011. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni, mert nem hívogat ténylegesen, tehát nem minősül zaklatásnak. Lehet valamilyen gyerek szórakozik csak. Ne foglalkozz vele, ne hívd vissza, hátha megunja. Ha viszont elkezd hívogatni, akkor már feljelentheted.
2011. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Értem!Köszönöm a válaszodat!
2011. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj számcserét.
2011. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! : )
2011. aug. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!